Overzicht teachers

Alle Lu Jong teachers die hier vermeld worden zijn lid van de Lu Jong Association van Tulku Lobsang en van de Vlaamse Lu Jong Associatie. Dit is een garantie dat ze goed opgeleid zijn, zich regelmatig bijscholen en de lessen geven in de traditie van Tulku Lobsang.

 

Als je een leraar wil zoeken kan je op twee manieren tewerk gaan.  Je kan zoeken op provincie of je kan zoeken op de discipline die je wil volgen

Zoeken op provincie

  • Alle provincies
  • Antwerpen
  • Limburg
  • Oost-Vlaanderen
  • Vlaams-Brabant
  • West-Vlaanderen

Zoeken op discipline

  • Alle disciplines
  • BPSY
  • General Mindfulness
  • Lu Jong I
  • Lu Jong II
  • Tog Chöd
  • TSA LUNG

An Balduck

Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

St-Martens-Latem & Drongen

0477/55.73.55

anbalduck@me.com

Angélique Syroit

BPSY - General Mindfulness - Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

Barbara Van den Broeck

BPSY - Lu Jong I

Antwerpen, Mechelen

0498/12.58.53

barbaravdb71@skynet.be

bb71blog.wordpress.com/

Carine Van De Vijver

General Mindfulness - Lu Jong I

Oost-Vlaanderen

0494/65 71 93

carine@bodynsoul.be

www.bodynsoul.be

Els Muylle

Lu Jong I - Tog Chöd

Merelbeke, Balegem, Sint-Martens-Latem, Kortrijk

0486/78.68.20

elsmuylle.yoga@gmail.com

www.elsmuylle.be

Els Timmerman

Lu Jong I - Tog Chöd

Moerbrugge, Oostkamp

050/67.30.84

els@lightness.be

www.lightness.be

Erwin De Smedt

Lu Jong I - Tog Chöd

Vorst (Laakdal), Tessenderlo, Westerlo-Oevel

0498/83.78.28

erwin.desmedt@samanvaya.be

www.samanvaya.be

Felicia Van Hoof

Lu Jong I

Halle-Zoersel

0472/24.66.25

felinea@skynet.be

Freya Clauwaert

Lu Jong I - Tog Chöd

Oost-Vlaanderen

0495/15.04.12

freya@bodynsoul.be

www.bodynsoul.be

Gert Daniels

Tog Chöd

Kalmthout, Antwerpen, Leuven, Diest, Hasselt, Wellen, Lummen

0498/276771

gertdaniels@msn.com

www.gertdaniels.dance

silhouette

Hans Fauvart

Lu Jong I - Lu Jong II

Roeselare

0495/214858

hans.fauvart@skynet.be

Heidi Lievens

General Mindfulness - Tog Chöd

Hilde Rijks

Lu Jong I

Meeuwen-Gruitrode

0497/50 36 31

rijks.hilde@gmail.com

www.zijntussenin.be

Hilde Terryn

Lu Jong I - Tog Chöd

Koekelare / Veurne

0474/97.96.16

hilde.terryn@outlook.be

www.stop2stress.be

Hilde Vanhaelewijn

Lu Jong I - Lu Jong II

Roeselare, Langemark

0497/47.47.95

hilde@vanhaelewijn.be

www.hildevhw.be

Iris Kamaracheff

Lu Jong I - Tog Chöd

Justine Phalempin

General Mindfulness - Lu Jong I - Tog Chöd

Amougies

0477/64.73.50

justine.phalempin@hotmail.com

Karianne Janssen

General Mindfulness - Lu Jong I - Tog Chöd

St Job in ’t Goor, Berchem

Sunyata@wisdom-sword.com

www.wisdom-sword.com

Kathleen Dejagher

Lu Jong I

Dendermonde

0497/47.29.28

kathleen.dejagher@hotmail.com

Katrien Berckmoes

General Mindfulness - Lu Jong I - Lu Jong II

Katrien Van Genechten

Lu Jong I - Tog Chöd

Mol, Dessel

0475/49.96.55

katrienvg3@gmail.com

Kim Corens

Lu Jong I

Henegouwen (La Louvière, Nijvel)

0476/76.18.80

info@delizen.be

www.delizen.be

Lena D’hoir

Lu Jong I - Tog Chöd

Lien Verpaele

Lu Jong I

Sint-Laureins, Waterland-Oudeman

0471/78.18.70

balanzlv@telenet.be

www.lienverpaele.com

Maaike Decock

BPSY - General Mindfulness - Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd - TSA LUNG

Avelgem, Anzegem, Moorsele, Waregem, Zwevegem, Oudenaarde

0477/79.50.23

maaike@lujong.org

www.tarayogini.be

Marianne Verweij

Lu Jong I

Sint-Katelijne-Waver

0478/50.89.65

marianne.verweij1@telenet.be

Marjan Muylle

Lu Jong I

Martine Van Aggelpoel

Lu Jong I

Miryam Verhaegen

Lu Jong I - Tog Chöd

Wijgmaal, Bierbeek (Groot-Leuven)

0474/31.72.02

miryamverhaegen@hotmail.com

Natalie De Schaepmeester

Lu Jong I

Berlare

0473/95.94.12

natalie@dsnbvba.be

Patricia De Smet

Lu Jong I - Lu Jong II

Mechelen,Walem,Kontich

0478/51.81.31

patricia.lujong@gmail.com

Peggy (Gertruda) Spaan

Tog Chöd

Houthalen-Helchteren

0468/25.31.44

mail@balanceforyou.be

www.balanceforyou.be

silhouette

Pia Deryckere

BPSY - General Mindfulness - Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

Beveren-Leie, Harelbeke

056/79.59.46

info@zenbad.be

www.zenbad.be

Pramod Tamang

Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

Kluisbergen

0484/96.12.02

info@thv-travel.com

www.tarayogini.be

Rogine Leroy

General Mindfulness - Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

Ruben Dewulf

Lu Jong I - Lu Jong II

Sint-Katelijne-Waver

0485/91.00.46

ruben@soulpath.be

soulpath.be

Tamara Van Camp

Lu Jong I

Thorben Braedt

General Mindfulness - Tog Chöd

Brugge, Oostende, Blankenberge

0499/19.43.57

turbobraet@gmail.com

Tom Bruneel

Lu Jong I

Waregem

0476/88 93 36

tombruneel@gmail.com

Veronique Van Hoorenbeke

Lu Jong I

Vicky Goethals

Lu Jong I