Overzicht teachers

Alle Lu Jong teachers die hier vermeld worden zijn lid van de Lu Jong Association van Tulku Lobsang en van de Vlaamse Lu Jong Associatie. Dit is een garantie dat ze goed opgeleid zijn, zich regelmatig bijscholen en de lessen geven in de traditie van Tulku Lobsang.

 

Als je een leraar wil zoeken kan je op twee manieren tewerk gaan.  Je kan zoeken op provincie of je kan zoeken op de discipline die je wil volgen

Zoeken op provincie

  • Alle provincies
  • Antwerpen
  • Limburg
  • Oost-Vlaanderen
  • Vlaams-Brabant
  • West-Vlaanderen

Zoeken op discipline

  • Alle disciplines
  • BPSY
  • Lu Jong I
  • Lu Jong II
  • Mindfulness
  • Tog Chöd
  • TSA LUNG

Amanda Samaey

Lu Jong I

Brugge-Assebroek

0484/96.92.65

amanda@flowering.be

An Balduck

Lu Jong I - Lu Jong II

St-Martens-Latem & Drongen

0477/55.73.55

anbalduck@me.com

Angélique Syroit

BPSY - Lu Jong I - Lu Jong II - Mindfulness - Tog Chöd

Barbara Van den Broeck

BPSY - Lu Jong I

Antwerpen, Mechelen

0498/12.58.53

barbaravdb71@skynet.be

bb71blog.wordpress.com/

Carine Van De Vijver

Lu Jong I - Mindfulness

Oost-Vlaanderen

0494/65 71 93

carine@bodynsoul.be

www.bodynsoul.be

Els Muylle

Lu Jong I - Tog Chöd

Merelbeke, Balegem, Sint-Martens-Latem, Kortrijk

0486/78.68.20

elsmuylle.yoga@gmail.com

www.elsmuylle.be

Els Peeters

Lu Jong I

Kortrijk

0473/89.53.66

els@m-coaching.be

Els Timmerman

Lu Jong I - Tog Chöd

Moerbrugge, Oostkamp

050/67.30.84

els@lightness.be

www.lightness.be

Erwin De Smedt

Lu Jong I - Tog Chöd

Diest, Veerle, Tessenderlo, Hasselt

0498/83.78.28

erwin.desmedt@samanvaya.be

www.samanvaya.be

Felicia Van Hoof

Lu Jong I

Halle-Zoersel

0472/24.66.25

felinea@skynet.be

Freya Clauwaert

Lu Jong I - Tog Chöd

Oost-Vlaanderen

0495/15.04.12

freya@bodynsoul.be

www.bodynsoul.be

Gert Daniels

Tog Chöd

Kalmthout, Antwerpen, Leuven, Diest, Hasselt, Wellen, Lummen

0498/276771

gertdaniels@msn.com

www.gertdaniels.dance

silhouette

Gwendi Huybrechts

Lu Jong I

Ternat

0495/17.03.20

gwendi.huybrechts@telenet.be

Heidi Lievens

Mindfulness - Tog Chöd

Hilde Rijks

Lu Jong I

Meeuwen-Gruitrode

0497/50 36 31

rijks.hilde@gmail.com

www.zijntussenin.be

silhouette

Inge Van Heukelom

Lu Jong I - Mindfulness - Tog Chöd

Heist-Op-den-Berg

0495/50.65.12

inge.van.heukelom@telenet.be

Iris Kamaracheff

Lu Jong I - Tog Chöd

Gent, Sint-Amandsberg

0496/81.39.94

iris.kamaracheff@gmail.com

www.joyinharmony.be

Justine Phalempin

Lu Jong I

Amougies

0477/64.73.50

justine.phalempin@hotmail.com

Karianne Janssen

Mindfulness - Tog Chöd

St Job in ’t Goor, Berchem

Sunyata@wisdom-sword.com

www.wisdom-sword.com

Karl Van Biervliet

Lu Jong I

Nokere (Kruisem)

0474/22.09.66

karl@peaklevel.be

www.sporthuisnokere.be

Katrien Berckmoes

Lu Jong I - Lu Jong II

Katrien Van Genechten

Lu Jong I - Tog Chöd

Mol, Dessel

0475/49.96.55

katrienvg3@gmail.com

Kim Corens

Lu Jong I

Henegouwen (La Louvière, Nijvel)

0476/76.18.80

info@delizen.be

www.delizen.be

silhouette

Leentje Walraet

Lu Jong I

Vlaamse Ardennen / Zwalm

leentje.walraet@gmail.com

Lena D’hoir

Lu Jong I - Tog Chöd

Lidia Madronal

Lu Jong I - Tog Chöd

Brugge-Assebroek

0497/26.84.56

lidia.madronal@hotmail.com

Maaike Decock

BPSY - Lu Jong I - Lu Jong II - Mindfulness - Tog Chöd - TSA LUNG

Avelgem, Anzegem, Moorsele, Waregem, Zwevegem, Oudenaarde

0477/79.50.23

maaike@lujong.org

www.tarayogini.be

Marianne Verweij

Lu Jong I

Sint-Katelijne-Waver

0478/50.89.65

marianne.verweij1@telenet.be

Marjan Muylle

Lu Jong I

Martine Van Aggelpoel

Lu Jong I

Miryam Verhaegen

Lu Jong I - Tog Chöd

Wijgmaal, Bierbeek (Groot-Leuven)

0474/31.72.02

miryamverhaegen@hotmail.com

Nadine Keldermans

Lu Jong I

Natalie De Schaepmeester

Lu Jong I

Berlare

0473/95.94.12

natalie@dsnbvba.be

Nina Verhelst

Lu Jong I - Tog Chöd

Patricia De Smet

Lu Jong I - Lu Jong II

Mechelen,Walem,Kontich

0478/51.81.31

patricia.lujong@gmail.com

Peggy (Gertruda) Spaan

Tog Chöd

Houthalen-Helchteren

0468/25.31.44

mail@balanceforyou.be

www.balanceforyou.be

silhouette

Pia Deryckere

BPSY - Lu Jong I - Lu Jong II - Mindfulness - Tog Chöd

Beveren-Leie, Harelbeke

056/79.59.46

info@zenbad.be

www.zenbad.be

Pramod Tamang

Lu Jong I - Lu Jong II - Tog Chöd

Kluisbergen

0484/96.12.02

info@thv-travel.com

www.tarayogini.be

Rita Erauw

Lu Jong I

Rogine Leroy

Lu Jong I - Lu Jong II - Mindfulness - Tog Chöd

Tamara Van Camp

Lu Jong I

Tom Bruneel

Lu Jong I

Waregem

0476/88 93 36

tombruneel@gmail.com

Veronique Van Hoorenbeke

Lu Jong I

Vicky Goethals

Lu Jong I